Dobřichovice 2019 - Jak jsme si vedli

Ahoj,

jak již víte, ve sváteční den, 1.5.2019, jsme se účastnili závodů na Berounce v Dobřichovicíh. Jak jsme si vedli???

První rozjižďka MIX D:

- Pražský Klub Dračích Lodí

- Hokej Solopisky

NGC Masters

Dycky Berounka

Naprosto povedený start, kdy jsme si hned na začátku vyjeli značný náskok a ten sjem udrželi až do konce. Naprosto jasná výhra a tím i zajištěn postup do semifinále.

Semifinále A:

- Pražský Klub Dračích Lodí

NGC Masters

Tonyho poslední torpédo (pozdější vítěz celých závodů)

Dragonfly

Opět velice povedný start a velice těsný závod. V tomto závodě jsme se museli skonit před dvěma soupeři a skončili třetí. Tím pádem postup do finále B, kde se jelo o 5 - 8 místo.

Mix finále B:

- Pražský Klub Dračích Lodí

Sokoli z Letů

Převážně neškodný DBT

Převážně neškodný DBT

Snad nejvyrovnanější závod. Opět povedný start. Jelo se naplno až do posledních metrů. První byli Sokoli. Druhé místo nám uteklo o jednu jedinou setinu sekundy. Převážně neškodný - 58:54, my - 58:55. Třetí místo nám tedy uteklo o (3cm) prsa jihokorejské běžkyně. 

Celkové umístění: 7. místo.

Osobně si myslím, že 7. místo z 18. posádek bylo velice dobré a pěkné. I po tom, kdy někteří z nás pomáhali ostatním posádkám a ostatní posádky pomáhali nám (obchod s bílým masem hadr)

Nebudu komentova to, některé posádky nejeli MIX ale OPEN, tzn neměli v lodi jedinou ženu. Tím nechci nikterak snižovat výkon našich žen - ba naopak smekám před nimi. Měli jsme 8 žen a 12 mužů a spousty posádkám jsme dost zatápěli ;o).

 

Tímto bych rád poděkoval nejen našim členům, kteří přijeli (příjezd Joža byl velmi milým, svátečním, překvapením), ale i drakům z Pardubic, klubu BMS a EDENRED, kteří přijeli, jeli pod barvami PDBC a dost nám pomohli.

Ještě jednou díky a doufám, že se sejdeme na nějakém tom dalším závodě.

DejV

Datum konání: 
Sob, 04/05/2019