Festivalové tričko 2012

Nový ročník Pražského dračího podzimu = nové dračí tričko. Tak tahle rovnice už také patří mezi stálé zážitky z našeho festivalu. A letos tomu nebude jinak. Jaké bude letošní festivalové tričko?

Festivalové logo

Festivalové logo letošního ročníku vychází z faktu, že rok 2012 je v čínském horoskopu rokem draka. A to ne ledajakého - je rokem vodního draka. V tomto roce tedy dominuje drak a jeho pozitivní vlastnosti, jako jsou síla, moudrost, odvaha atd. Kromě toho se k tomu přidává voda, která je klidná a tichá, ale přestavuje také energii a sílu, jež může tvořit i ničit. Rok vodního draka tak přestavuje jak tenká je hranice mezi silou poznání, silou vítězsví a silou odvahy a mezi tajemnou silou mystických sil, temné vodní masy, nebo ničivé bouře.
Čínané si v tomto roce přejí, aby ustáli všechny bouře, přežili všechny zkoušky a i do dalšího roku vyšli moudří a silní. Ale zároveň také bohatí a šťastní. K vyjádření těchto přání slouží mince, které si dávají k přání nového roku.

Naše logo Vám tak na několika mincích připomene bájného draka, jeho čínský symbol a atmosféru závodů dračích lodí. A nezapomeňte, že pádlujeme i v roce draka!

Festivalové tričko

Festivalové tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a letošní rok mu vybrána barva zeleného jablka. Černý potisk je jako tradičně proveden sítotiskovou technologií, která zaručí stálost potisku.

Festivalové tričko bude možné zakoupit ve stanu organizátorů po celou dobu konání festivalu. Hromadné objednávky v počtu min 10ks vyřizujeme předem - kontaktujte nás na našem emailu. Nad 14 ks objednaných triček rovněž můžete získat slevu!


Informace o tričku
výrobce trička: Lambeste
materiál: 100% bavlna
střih:  
pánské
T-shirt s ktrátkými rukávy gramáž: 180g/m2 velikosti: S-XXXL 
dámské
vypasováné tričko s krátkými rukávy gramáž: 210 g/m2 velikosti: S - XXL

Tricko_PDA2012
Datum konání: 
Ned, 17/06/2012