Jak to v klubu funguje?

Náš klub je stále otevřen novým zájemcům o pádlování na dračích lodích. Pokud je ti aspoň 18 let, můžeš se stát řádným členem našeho klubu, nebo členem přidruženým. A jak to v klubu funguje?

První tréninky
Každý čtvrtek od 18:00 hodin pořádáme tzv. otevřený trénink, kam si můžeš s námi přijít zapádlovat a to zdarma. Stačí mít s sebou věci na převlečení vhodné do lodi. Na naší loděnici je šatna, kde je možné se převléknout a absolvovat s námi trénink.

Rezervovat místo dopředu si nemusíš, stačí přijít včas - nejlépe tak v 17:50, protože v 18:00 hodin už nasedáme do lodi. Když nám navíc napíšeš na praguedragons@gmail.com že se k nám chystáš, tak o tobě budeme vědět a můžeme i počkat.

První trénink je zcela nezávazný, na vyzkoušení. Při druhé a třetí návštěvě se tě už zeptáme, jestli tě těnto sport zaujal a jestli máš zájem k nám vstoupit.

Přihláška do klubu
Pokud projevíš zájem k nám vstoupit, tak se na tréninku zeptej kteréhokoliv člena klubu, nebo ještě lépe člena vedení klubu, který Ti dá formulář přihlášky a vysvětlí jak členství v klubu funguje.
Nejprve je třeba se stát tzv. čekatelem členství.
Čekatelství trvá určitou dobu, během které musíš ukázat své odhodlání pro dračí lodě, ochotu spolupracovat a podporovat tým. Musíš splnit podmínky řádného členství.
Po splnění podmínek se pak můžeš stát plnohodnotným členem našeho klubu.

Členský příspěvek
Základní výše členského příspěvku je 2800,- ročně. Máme ovšem v klubu tzv. "motivační program" který dává šanci si svou aktivitou příspěvek snížit na méně než polovinu,nebo si dokonce ještě něco vydělat. Máme rovněž sníženou výši příspěvku pro studenty, kteří platí jen 50% výše příspěvku.
Základní výše příspěvku je na celý rok. Pokud k nám přijdeš během sezóny, částka se úměrně tomu snižuje. Než tedy budeš chtít zaplatit členský příspěvek, zeptej se někoho z členů, jak na to. Členský příspěvek se pak platí převodem na klubový účet, který je uveden v kontaktech.

Účast na trénincích, závodech a další klubové akce
Přístupem do interní části webu dostaneš také možnost se přihlašovat k účasti na trénicích i závodech. Klub trénuje 2x týdně, vždy v pondělí a čtvrtek. No a kromě toho se budeš moci přihlásit i na další klubové akce jako jsou různé tématické vyjížďky, víkendové cesty, objevitelské plavby a další. Některé tyto akce jsou veřejné, ale některé jsou uzavřené a jsou určeny jen členům klubu jako odměna za jejich činnost.

Samostatnou kapitolou jsou pak akce, které pořádáme jako klub. Pomáháme organizovat, nebo sami organizujeme akce pro jiné kluby, nebo firmy a tím propagujeme dračí lodě mezi širokou veřejnost. Proto i tobě nabídneme možnost se těchto akcí účastnit jako pomocník, ale klidně i jako kormidelník, bubeník, startér...zkrátka kdekoliv kde tě to bude zajímat a bavit.

Ještě máš nějaké otázky? Přijď se zeptat, nebo napiš na praguedragons@gmail.com

Datum konání: 
Ned, 19/08/2012