Tréninkové Tratě 2012 - Golden etapa

Tréninkové tratě 2012
GOLDEN (15.9. - 14.10.)

Komorní záležitost


Trasa etapy:


délka:

  1111m
 

typ:

dlouhá trať


nebezpečné úseky: 

vůbec se tam dostat


pozn.:

komora u Mánesa je třeba předem domluvit na Smíchovské komoře.

TTGolden trasa


start a cíl:


Most Legií - třetí mostní oblouk od Národního divadla. Start je proti proudu Vltavy.

TTGolden start-cíl

Mánesova komora:


Plavební komora Mánes leží u jižního okraje Slovanského ostrova na východní části Štítkovského jezu. Byla vybudována v letech 1911 – 1922. Komora je 55m dlouhá, 11m široká, má spád 1,36m a je osazena vzpěrnými vraty. Plavební komora je součástí zdymadla Smíchov. 

MánesovaKomora

 


 

Výsledek dosaženého času v etapě je nutné zaslat

  pomocí formuláře

do 23:59 hod posledního dne etapy

pozor! v každé etapě je možné zasílat dosažený čas libovolněkrát pouze po dobu jejího trvání
(není možné dodatečně hlásit časy na tratích, které již nejsou aktuální)

 princip závodů © KPO-cyklistický klub (www.kpo.cz), použito se souhlasem KPODatum konání: 
Sob, 15/09/2012
PřílohaVelikost
Tréninková Tour 2012-GOLDEN.pdf551.61 KB
TT2012_Golden_vysledky.pdf395.05 KB

Komentáře

TT Golden 2012 uzavřela sezónu

Ahoj všichni TT příznivci.
TT Golden 2012 výsledky jsou již k dispozici na webu a gratuluji všem posádkam ke zlepšení svých lonských časů. Touto poslední etapou jsme úspěšně uzavřeli sezónu TT2012 a nezbývá než se těšit, co přinese sezóna 2013.

Rád bych touto cestou poděkoval všem týmům, drakům a dračicím, kormidelníkům a bubenicím, maminkám a tatínkům, prostě všem co pomohli otevřít a úspěšně završit další ročník Tréninkových Tratí Dračích Lodí. Věřím, že se vám tento ročník líbil stejně, ba i více, než loňský a že na jaře pomůžete odstartovat ročník další.
Bohužel dny se krátí a ledová královna začíná vládnout a kouzly přetvářet svět. Bubny na řekách utichají, vlny již nemají svou sílu a vše se připravuje ke spánku. To je ta chvíle, kdy i draci zalézají do dračích slují k zaslouženému odpočinku a začíná se jim zdát dlouhý sen o tom, jak na jaře zase vstanou plni sil a vyrazí na vodní hladinu, tam, kde je jim přeci nejlépe.
Proto bych vám všem rád popřál příjemné prožití dračího zimního klidu a zase se těším na jaro 2013 a na to naše známé „are you ready? attention! GO!“

Rad bych vás také touto cestou poprosil o zaslání jakýchkoliv připomínek, námětů, nápadů a vůbec čehokoliv tykající se TTček, protože vždy je co zlepšovat i zhoršovat.

Lodi ahoj.
Martin.

www.praguedragons.cz
tt@praguedragons.cz

Hezké fotky

Moc pěkné fotky. A chápu i tichou výtku naznačenou obrázkem 36. :o) Bohužel mě pustili až v šest z práce a to jste se nedali stihnout ani v komoře. Ale hezky jste si to užili podle fotek.

Žeryk
bez paličky ani ránu

Dracice a draci,sezona se

Dracice a draci,

sezona se pomalu blizi ke svemu konci a taktez je to i s TTckama 2012. Letosni jiz druhy rocnik mame jiz temer za sebou a ja vas zvu na posledni a to nejhezci TTcko a kam jinam nez do srdce Prahy (stale cekam az nam zaplavi Staromak, ale primator Phy se k tomu zatim stavi odmitave). Jelikoz je treba pri ceste k TTcku projet malou komorou u Manesa, stejne jako loni bychom zorganizovali spluti vice lodi na jednou a spolecne si dole zazavodili kolem Streleckeho ostrova. V uvahu se nabizi termin pondeli 24.9.2012 se srazem v 18:30 pred malou komorou.

Jinak vysledky TT5 jsou jiz k dispozici na webu.

Jelikoz se nekolik posadek opozdilo s dodanim vysledku predchozich TTcek a bylo jim lito, ze nejsou v tabulce, jsou doplneny jeste vysledky naseho nejoblibenejsiho TT3-Bonus a TT4.

Mimochodem blahopreji k vynikajicim vysledkum nasim novackum Zetkari a devcatum z DWU.

I kdyz TTcka pro tento rok konci, myslim, ze jsou jednim z kvalitnich ukazatelu jak se tymi rok od roku zlepsuji a zlepsuji i sve casy na nekdy i komplikovanych tratich. No koho by bavilo jezdit jenom rovne ne? :-)

Lodi ahoj
Martin

Syndikovat obsah