Konec světa - přípravný kurz přežití

16/03/2080 - 00:28

Protože vědci ohlásili, kdy přesně nastane konec světa,
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/zname-datum-konce-sveta-k-ze...

rozhodli jsme se uspořádat přípravný kurz přežití. Tento kurz je určen zejména těm, kteří chtějí své pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-prav-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-prav-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-pra-prav-pra-pra-pra-pra-pra-vnoučata naučit vše pořebné- To proto, aby si nečekanou situací, o které budou už skoro 800 let vědět všichni kdo koukají na novu, správně poradili.

Protože se nedá přesně předpokládat v jakém stavu bude naše společnost, tak ale naprosto přesně víme, že náš klub bude stále existovat. Bude mít za sebou 883 let existence, 875 uspořádaných festivalů Pražský dračí podzim (874 bo Covid) jeho flotila bude mít 8 velkých lodí, 16 babyboatů, 32 quarterboatů, 64 doubleboatů a jednu solo kanoi s bubnem.

Kurz se bude odehrávat v luxusní tréninkové rezidenci klubu, s vyhřívaným venkovním bazénem o délce 1200 m, kde v jednom z 16ti obývaných pater, které má vlastní multikino (takže by mohlo jít o patra 4, 7,9 a 11) proběhne samotné školení přežití. Občerstvení, datové spojení, holografický záznam, vlastní stránka na FB, Insta, TikTok, a barevné samolepky pro účastníky budou zajištěny.

Nyní už je možné se k této události přihlásit :-)

Komentáře

hurá

hurá ... konečně konec světa ...

chyba

Nemůžu se přihlásit ....

Syndikovat obsah