Termínovka závodů dračích lodí 2016

Datum Jméno akce Místo Typ Plán. účast Popis
1.1. Novoroční ohňostroj hl.m. Prahy Praha – Vltava V Xx tradiční novoroční projížďka na dračí lodi
16.1. ASC Indoor-Drachenboot-Cup Brandenburg - Německo S
Xx závody v přetahování v krytém bazénu
23.1. Dragon boat race on ice Škrdlovice - Velké Dářko F   závody na zamrzlém rybníku Velké Dářko
30.1. Halový pohár Brno Brno - bazén Lužánky S Xx závody v přetahování v krytém bazénu, halové MČR
20.2. Halový pohár Praha Praha - bazén Podolí S
Xx závody v přetahování v krytém bazénu, halové MČR
6.3. 1. Halový pohár SR Nováky - Slovensko
S -x  
9.4. Dračí popel Praha - Braník S+F Xx
závody na 2 a 5 km, GPČ
4.4. Vranovská regata Znojmo F   závody malých lodí na 5km na vranovské přehradě, ČSDL
25.4.-26.4. Mistrovství ČR na dlouhé tratě Kojetín S   závody na dlouhou trať 5km na Moravě, ČP, GPM
30.4. DL Dobřichovice Dobřichovice F Xx fun závody na 300m
1.5. GP Pasohlávky Pasohlávky F   závody na dolnomlýnské přehradě, ATC Merkur, GPM
1.5. Dragon cup Chomutov F
fun závod na 200m na Kamencovém jezeře
7.5. Den Labe Ústí nad Labem - Vaňov F   závody na 200m na Labi
8.5. Štětí OPEN Štětí F
závod na Labi GPČ
13.5. Souboj fakult ČVUT Praha - Císařská louka F Xx závody týmů pražských technických fakult
15.5. Svatojánské Navalis Praha V Xx vodní špektákl pod Karlovým mostem
16.5. Draci mezi mosty Písek F   fun závody na 200m na Otavě PP
16.5. Malé DL Brno Brno F   závody malých DL na 100m na brněnské přehradě ČSDL
16.5.-17.5. DBS MARINA REGATTA Singapur S+F   zajímavé mezinárodní závody v Marina Bay
21.5. Lipno Dragon Boat Race Lipno F Xx fun na lipenské přehradě, závody škol, GPJ, GPČ
23.5. Poděbradské dračí srdce Poděbrady F   fun závody na 200m a 1km na Poděbradském Jezeře PP
23.5. Dragon Boats Charity Challenge Praha - Smíchovská pláž F   organizuje Rotary Club Prague International
23.5. Pohár Bratislavy Bratislava F   fun závody a Akademický pohár Rektora STU - Štrkovecké jazero
23.5.-24.5. Grand Prix Brno Brno F   závody na brněnské přehradě, GPM
23.5.-24.5. Pražský festival dračích lodí Praha - pražská pláž S+F
závody na Vltavě, ČP, GPČ
24.5. Vogalonga Benátky - Itálie V   nesoutěžní 30km projížďka po kanálech a laguně Benátek
28.5. GP Sedlčany Sedlčany S X-
 
30.5. Závody dračích lodí Velký Osek F   závody na větší louži PP
30.5. Svátky Labe Týnec nad Labem F   fun závody o Putovní pádlo
30.5. Jablonecký dračí den Jablovec nad Nisou F   nejen dětský den na Jablonecké přehradě
30.5. Dračí lodě Neratovice F Xx
fun závody malých lodí na 200m na Labi
30.5.-31.5. Přerovský festival dračích lodí Přerov F   velký fun festival na Laguně
31.5. Kadaňský Drak Kadaň F   fun závody na Ohři, 200m
4.6. Třeboň Třeboň F X-
 
4.6. Dračí lodě Pardubice Pardubice F -x
fun závody na Labi u soutoku s Chrudimkou, 200m
6.6. Dragon cup Piešťany Piešťany F   fun závody
6.6. Mistrovství DL UNITOP ČR Kojetín F   závody Policie ČR
6.6. Dragonfest Nymburk F   tradiční festival na Labi
6.6. Dračí svět Třeboň F   závody třeboňského pivovaru na rybníku Svět, GPJ
7.6.  Dračí Pilák Žďár nad Sázavou F   fun závody
6.6.-7.6. Penang International Dragon Boat Penang - Malajsie S+F   vzdálené závody na přehradě na 500 a 200m
10.6. Střední školy středočeského kraje Praha - Malá Chuchle F   závody pro žáky středních škol na Vltavě
10.6.-11.6. Světový pohár IDBF Fuzhou, Čína S   světový pohár DL kam se nominují nejlepší
12.6.-13.6. Slezský festival dračích lodí Opava F   závody žáků, fun posádek a dalších na místním jezírku
13.6. Polabský drak Hradec Králové F   fun závody na 200 na Smetanově Nábřeží na Labi PP
13.6. Draci na Matyldě Most F   fun závody na mosteckém jezeře Matylda
13.6. Jizerský drak Jablonec nad Nisou F   závody na 200 na jablonecké přehradě, pohár středních škol
13.6.-14.6. O trofej rytíře Mikuláše Střely Krucemburk F   závody 200m na rybníku Řeka
19.6. Pálavské dráče Břeclav F   závody základních a středních škol
19.6.-20.6. Hranice Dragons Hranice F X-
Tradiční závod na řece Bečvě 200m, 2km + malé DL, závod škol, ČSDL
20.6. Byrokrat Cup Praha - Císařská louka F   10ti místné DL jako součást závodů Byrokrat Cup
20.6. Břeclavský drak Břeclav F   na řece Dyje
20.6. Pohár Cecemínska Konětopy F   fun závody malých DL na 200m
20.6. Slovácký festival dračích lodí Ostrožská Nová Ves F   závod 200m a 1km u loděnice na Kunovské tabuli, GPM
20.6. GP Sedlčany Sedlčany F   fun závody na 200m a 1km na sedlčanské přehradě, GPČ
20.6.-21.6. 17. Berlin City Cup Berlín - Německo F   velké závody na 200,500,1000m v Berlíně
21.6. Liberecký drak Liberec F   fun závody na 200m na vodní nádrži Starý Harcov PP
21.6. Dračí lodě na Jordáně Tábor F   fun závody na táborském Knížecím rybníku
21.6. Dračí lodě v Plzni Plzeň F   závod na 200m na Borské přehradě
25.6. ČAH Liberec Liberec F   akademické závody na přehradě Starý Harcov
25.6. Brandýské dračí lodě Brandýs nad Labem F X- dračí závody v Brandýse
26.6.-28.6. Elbhangfest Drážďany-Německo F   Slavnosti labských svahů a Dresdner Drachenboot-Festival
27.6. Dračí den - ZRUŠENO České Budějovice F   fun závody na 200m
27.6. Dragon Boat Skalica- Slovensko F   závod DL - Baťov kanál
27.6. Prebudenie draka Trenčín F   fun závody v autokempu Ostrov
27.6.-28.6. Slapská regata dračích lodí Slapy - Nová Rabyně S   závody na Slapské přehradě ČP, GPČ
2.7. Purkarec Purkarec F X- závod na Hněvkovické přehradě u Hluboké nad Vltavou
4.7. DL Nezmar Dolní Benešov F   projížďky na DL na rybníku Nezmar
4.7. DL Boskovštejn Boskovštejn F   fun závody na malých DL na místním rybníku
11.7. Draci na Dolcích Trutnov F   fun závody v kempu Dolce v Krkonoších
11.7.-12.7. Pálavský festival DL Pavlov F   festival na přehradě pod Dívčími hrady, přetahování lanem, GPM
16.7. GP Plzeň Plzeň S Xx  
18.7. Otrokovická Zubr desítka Otrokovice F   závody malých DL na 200m a 550m ČSDL
18.7.-19.7. Brněnský festival DL Brno S+F
závody na Brněnské přehradě, GPM, ČP
25.7. O pohár primátora mesta Senica Senica - Slovensko F   fun závody na Kunovské přehradě
25.7. Draci v Telči Telč F   fun závody na Štěpnickém rybníku
28.7.-31.7. ME klubových posádek 2015 Budapešť - Maďarsko S   mistrovství evropy klubů
1.8. Stadtfest Litschau Litschau - Rakousko F   závody v nedalekém zahraničí
1.8. GP Třeboutice Třeboutice F   závody na Labi GPČ
1.8. DL Štěchovice Štěchovice F   fun závody místního Vltavanu
1.8. Dračí lodě Kelč F   fun závody na rybníku Chmelník
13.8. Dračí mistrovství Moravy Ostrožská Nová Ves S+F   Mistrovství Moravy dračích lodí v ONV, GPM, ČP
10.8.-13.8. MS ICF klubových posádek 2015 Račice S   mistrovství světa kanoistů tentokráte v čechách
13.8. Laubegaster Regatta Drážďany - Německo F Xx závody na 200 a 1000m proti silnému proudu Labe
14.8.-16.8. České Budějovice - Praha České Budějovice F   vltavský ultramaraton Budějovice - Praha s kategorií DL
15.8. Agara Draig Fest Louny F   závody na Ohři
15.8. DL Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou F   fun závody na Vltavě, GPJ
15.8. Balatonská saň Nový Hrozenkov F   1. valašský závod malých DL
15.8. Dračí lodě na Pastvinách Pastviny F   závody na Pastvinské přehradě v Orlických horách
19.8.-23.8. MS národních posádek 2015 Welland - Kanada S   12. mistrovství světa národů poblíž Niagáry
20.8. Dračí lodě Velké Dářko Žďár nad Sázavou, Pilská nádrž S+F X závody dračích lodí na Vysočině, ČSDL + FUN
22.8. Maloskalský drak Malá skála F   fun závody na 200m ve Žluté plovárně na Jizeře PP
22.8. Závody DL Bohumín F   fun závody na 200m na Odře
22.8. Lipno sport fest Lipno F   závody v rámci velkého festivalu, GPJ
22.8.-23.8. Draci na Hané Kojetín F   Hanácký festival na řece Moravě, GPM
22.8.-23.8. DL Křetinka cup Letovice F   závod dračích lodí na moravské přehradě Křetínka, GPM
29.8. Závody dračích lodí Skalička F   fun závody na 200m na přehradě Skalička
29.8. IT závody DL Praha - Císařská louka F   tradiční setkání IT firem - restaurant Podolka
29.8. DL Slezská Harta Leskovec nad Moravicí F   festival dračích lodí na přehradě Slezská Harta
3.9. GP - Berounský drak Beroun S X- závod na Berounce nad jezem
5.9. Putovní pohár starosty města Kolína Kolín F   Kmochův ostrov, fun závody na 200m na Labi PP
5.9. O pohár starostu m.č. Nové Mesto Bratislava - Slovensko F   závod na jezeře Kuchajda
3-4.9. GP Plumlov Prostějov F X
závody na plumlovské přehradě, GPM
5.9. Východočeský vodácký maraton Pardubice F   12 km závod v rámci vodáckého maratonu
5.9. Chomutovský pohár Chomutov S+F   fun závody na 200m, a 1km na Kamencovém jezeře GPČ
10.9.-11.9. MČR dračích lodí Račice S+F X
finále ČP, GP na kanále v Račicích
12.9. Finále mistrovství ČSDL Přerov F   finálové závody malých DL na Jadranu
12.9. Reinickendorf-Cup Berlín - Německo S+F   závody na 200m
12.9. Memoriál Jaroslava Poslta Jablonec nad Nisou S+F   Závod na 200 a 1000m na jablonecké přehradě
17.9. Pražský dračí podzim Praha – Císařská louka S+F X závody 250m, 1km, 600m indonéské lodě, dračí tanec.
19.9. Dračí lodě na Mácháči Doksy - Máchovo jezero F   fun závody 200m a 1km u tobogánu
25.9.-26.9. Burčákfest Znojmo F   festival na Vranovské přehradě, závod základních škol
25.9.-26.9. Kebuleho dračí podzim Živohošť F   závod na slapské Živohošti
26.9. Draci v Podzámce Kroměříž F   fun závody Dlouhý rybník u arcibiskupského zámku
26.9. The Great River Race Londýn - Velká Británie V   21 mil proti proudu Temže na různých plavidlech
2.10.-4.10. TANJUNGPINANG DRAGON BOAT RACE Tanjung Pinang - Indonézie S+F   závod na 600m na netypických indonéských dračích lodích
3.10. Chalupa CUP Jindřichův Hradec F   v rámci mezinárodní veslařské regaty Vaška Chalupy
3.10. Tragicky dlouhé tratě Praha - Malá Chuchle S+F   8. ročník závodů na 4.5 km na závěr sezony
3.10. Prestige cup Brno F   2600 m na Svratce
3.10. Pohár Gustava Frištenského Račice F   závody na 1200m na račickém kanále
31.10. BKW-Armadacup Bern - Švýcarsko S+F   závody na 9 km na jezeře, hromadný start více než 40ti lodí
31.8.-4.9. MS klubových posádek 2016 Adelaide - Austrálie S   10. mistrovství světa klubů

Vysvětlivky:

F - Fun závody amatérů
S - Sportovní závody (český pohár)
S+F - obojí
V - Výlet, nezávodní projížďka atp.
  Závody v zahraničí
  Závody organizované naším klubem

U závodů s přeškrtnutým datem termín zatím neznáme, bude postupně upřesněno. Objevili jste v termínovce nějakou chybu nebo víte o dalších závodech k zařazení? Neváhejte a napište nám na praguedragons@gmail.com.

Komentáře

přihláška

Kde najdu přihlášku na závod Velké Dářko 20.8.2016 ????
Díky Petra

Přihláška na Dračí lodě Velké Dářko X. ročník 20.8.2016

Ahoj,

přihláška na X. ročník závodu Dračí lodě Velké Dářko 2016 na Pilské nádrži 20.8.2016
je na webu dragonboard.cz, stránka http://www.dragonboard.cz/draci_lode_velke_darko2016.php
Adresa přihlášky ke stažení je http://www.dragonboard.cz/doc/prihlaska_darko2016.doc

Ještě před tímto závodem pořádáme závod Draci v Telči, který je v této termínovce chybně uvedený na den 25.7.2016,
správné datum je 30.7.2016 http://www.dragonboard.cz/draci_v_telci2016.php

Na konec pořádáme v rámci celého seriálu dračích lodí Vysočiny 10.9.2016 Púlnoční závod v Horní Cerekvi, kdy se jede půl závodu ve dne a půl závodu po setmění za světelných efektů, s osvícenou tratí, za výbuchu ohňů! Každopádně Vás čeká nezapomenutelný zážitek... http://www.dragonboard.cz/pulnocni_drak.php

Zdraví Vláďa Ehl
dragonboard.cz

přihlášku najdete

u většiny akcí je uveden odkaz na stránky organizátora, kde najdete informace k přihlašování.

U vámi poptávané akce je to zde: http://www.dragonboard.cz

Jan "Milhauz" Tomíček

Stránky v zániku?

Koukám termínovka nefunguje, podivné ankety... Škoda. Bývaly to zajímavé stránky :(
Tom

zatim jen mensi aktualizace

- terminu a zavodu kterych se zucastnime

D-boat gangster

Syndikovat obsah